Hakkımızda


Hipnolingo, 2005 yılında Türkiye’de ilk kez “bilinçaltı telkin kayıtlarıyla zihinsel değişim” tekniklerini geliştiren ve aynı zamanda Çekirdek İnanç Danışmanlık şirketinin kurucusu Atakan Sönmez’in, iletişim danışmanı Tunç Uzcan ile birlikte geliştirdiği ortak bir çalışmadır.

Hipnolingo yöntemi, 10 yıla yakın süredir yüzlerce Çekirdek İnanç danışanının İngilizce konuşma konusunda yaşadığı sorunlar ve bu sorunlara yönelik uygulanan telkin çalışmalarında elde edilen başarılı sonuçlardan yola çıkılarak geliştirilmiştir.

Çekirdek İnanç yönteminde, kişilerin yaşamlarında sürekli olarak tekrarlayan ve bir türlü çözemedikleri sorunlarına neden olan temel çekirdek inançları tespit edilir. Tespit edilen bu olumsuz inançların dönüştürülmesine yönelik bilinçaltı telkin kayıtları hazırlanır. Danışanların bu kayıtları düzenli olarak dinleyerek elde ettikleri zihinsel değişimler, yaşamlarında da arzu ettikleri köklü değişimlere dönüşür.

 

Atakan Sönmez Subliminal Telkin yöntemini anlatıyor:


Hipnolingo Banner


Biz Kimiz


Atakan Sönmez

Atakan Sönmez

Subliminal Telkin Uzmanı

Atakan Sönmez 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Bölümü mezunudur. Ses frekansları konusunda almış olduğu eğitimi kullanarak Ritmotrans subliminal tekniğini geliştirmiştir. Daha sonra Walden Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirmiştir. Psikoloji sertifikasını alan Atakan Sönmez geliştirdiği Ritmotrans teknik ile ilgili birçok ilde seminerler vermiştir. Nlp, Eft, Yaşam Koçluğu, Aile Dizilimi, Hızlı Hipnoz Teknikleri, Kuantum Çekirdek İnanç Tespiti eğitimleri almıştır. Telkinleri ilk başta kendi üzerinde uygulamıştır ve olumlu sonuç aldıktan sonra 2006 yılında Türkiye’de ilk kez subliminal mp3 içerikli hayatimdegisti.com sitesini kurmuştur. 74 bin üyesi bulunan site günlük 30.000 ziyaretçi sayısı ile dünyanın en büyük Subliminal Kişisel Gelişim sitesidir. 2010 yılında İstanbul’da Hayatım Değişti Kişisel Gelişim Akademisi açılmıştır. Atakan Sönmez Subliminal Ritmotrans Tekniği, Girişimcilik Semineri, Subliminal Yabancı Dil Semineri, Çeşitli konularda Zihin Programlama Seminerleri vermektedir.

Tunç Uzcan

Tunç Uzcan

İletişim Danışmanı

Tunç Uzcan İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunudur. Üniversitede Felsefeyle birlikte Psikoloji ve Sosyoloji eğitimleri almıştır. İletişim sektöründeki profesyonel iş yaşamı boyunca meslek alanına paralel olarak insan beyninin işleyişi, zihinsel transformasyon ve rezonans konularıyla ilgili eğitimler almış, araştırmalar yapmıştır. Tunç Uzcan 2003 yılından bu yana kurucu ortağı olduğu, ulusal ve uluslararası alanda marka iletişim danışmanlığı ve tasarım hizmetleri sunan UBF Marka İletişimi ajansının Ajans Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Hipnolingo Yardım