Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yoluyla, Garanti Bankası TR35 0006 2000 3430 0006 2986 23 nolu Türk Lirası hesabımıza yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan sipariş tutarınız kadar tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; UBF Marka İletişimi ve Reklam Hizmetleri Ltd. Şti. 7 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat
Ürünlerimiz dijital içerikli ürünler olduğundan satın aldığınız ürünü web sitemizden doğrudan indirebilirsiniz. Eğer kredi kartıyla ödeme yapıyorsanız ödeme yaptıktan sonra ödeme işleminin onaylanmasını takiben gelen sayfada yer alan ürünlerin indirme linklerine tıklayarak ürünleri indirebiirsiniz.

Eğer ödemenizi Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yolu ile yaptıysanız, ödemenizin bize ulaşmasını ve siparişinizin onaylanmasını takiben ürünlerinizi websitesinde yer alan hesabım sayfasından indirebilirsiniz.

5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.